image

image
image
image

В Предварительный регламент Чемпионата Украины 2017

Шановні друзі! Запрошуємо Вас провести незабутній тиждень у славетному місті - Дніпро. Вперше Чемпіонат України буде проведено в 4-х видах програми, яка відповідає відбору на Олімпійські Ігри 2020. Спортсмени ,що змагатимуться за багатоборство, повинні будуть показати найкращі результати у всіх видах лазіння: складність, швидкість, болдерінг.

Запрошуємо любителів скелелазіння, підростаючу молодь виступити в фестивалях, а також стати вболівальниками і підтримати найсильніших спортсменів України! На Вас чекає виступ Джаз музикантів, а після музичного вступу - блискучі фінали з найсильнішими скалолазами країни!

Приймаюча сторона Скалоцентр "La Scala" - cамий великий скеледром в Україні. На скеледромі відбудуться змагання з трудності та швидкісті Чемпіонату України, а також фестиваль на складність «La Scala» для любителів і дітей до 14 років. У центрі міста на площі Героїв Майдану - буде проводитися болдерінг Чемпіонату України, а також фестиваль з болдерінгу «Dnepr Boulder Boom» для любителів і дітей до 14 років.

Гості з інших країн можуть брати участь у фестивалях. На фестивалі "La Scala" для любителів, буде надано багато маршрутів з верхньої та нижньої страховкою. З собою потрібно мати мотузку для нижньої страховки і страхувальний пристрій. Дітей страхуватимуть судді.

На фестивалі з болдерінгу «Dnepr Boulder Boom» буде надано 30 маршрутів, для дітей - 2 години лазіння (розбивка груп за часом), для дорослих 2,5 години лазіння.

Адреса проведення змагань: Дніпро, вул. Барикадна 5/7, Скелецентр «La Scala» .З будь-яких питань звертайтеся до організаторів

050 545 09 55; 098 303 09 68 - Наталія Перлова

050 545 09 59; 067 884 19 96 – Серік Казбеков

Головний суддя -Василь Григорович Пономаренко

Головний секретар -Валентіна Вікторівна Куршакова

Головний підготовщик (трудність) - Олександр Зілінський

Головний підготовщик (болдерінг) - Михайло Шалагин Попередня реєстрація на фестивалі, буде оголошена пізніше ...

У попередньої реєстрації вказувати: ПІБ любителя або дитини, дата - місяць і рік народження, стать, місто, розмір майки або футболки.

Заявки в електронному вигляді на Чемпіонат України надсилати на адресу:
rockcentr.dp@gmail.com

а також реєструвати учасників на сайті: http://ukr-climbing-com-ua.1gb.ua/registration-form.

Місце проживання:
Готель «Динамо», вул.Костомарівська(був. Щорса), 8; тел .: +380 (056) 778 05 33.

Готель «Свердловськ», вул. Володимира Антоновича (був.Свердлова), 6; тел .: +380 (056) 744 98 00.

Готель «Спорт», вул.Костомарова(був.Щорса), 4; тел .: +380 (0562) 32 09 32; 36 27 37.

Квартири подобово:

http://www.kvartiry-posutochno-dnepropetrovsk.com/. 
  

Предварительный регламент можно посмотреть здесь.
 Top of Page
image
image
image